Miesięczne archiwum: kwiecień 2015

Jak schudnąć, jak kupić Vi

Jak schudnąć? – oto jedno z najczęstszych pytań na wiosnę

Jak schudnąć oraz jak szybko schudnąć to pytania szczególnie aktualne na wiosnę oraz na czas przejedzenia poświątecznego.

Od czego zależy smukła sylwetka i bycie fit? Jak to zrobić, oczywiście jak najmniejszym wysiłkiem? Wszyscy wiemy, że niezawodnym sposobem jest spożywanie pięciu niskokalorycznych lecz pełnowartościowych posiłków dziennie oraz odpowiedni, dostosowany do kondycji człowieka trening: najlepiej siłowy i aerobowy. Połączenie tych dwóch czynników – diety i aktywności fizycznej jest gwarancją sukcesu.

Udowodniono również, że w procesie chudnięcia i utrzymania pożądanej masy ciała oraz proporcji mięśni do tłuszczu w organizmie, 20% sukcesu zależy od ćwiczeń fizycznych, a 80% – od prawidłowej diety.

Skoro jest to takie proste, dlaczego ponad połowa ludzi w Polsce ma nadwagę? Czyżby nie wiedzieli o zaleceniach lekarzy? Ależ skąd? – wiedzą doskonale, ale wprowadzenie takiego planu w życie jest niezwykle trudne. Jeśli jest się w pracy 8-10 godzin dziennie, jak w tym czasie spożyć 3 pełnowartościowe posiłki? Kiedy i jak je przygotować?

Na szczęście potrzeba jest matką wynalazku. W ostatnich miesiącach weszła do Polski amerykańska firma Body by Vi – lider w dziedzinie odchudzania w USA. W swojej ofercie posiada ona produkty, które zastępują pełnowartościowy posiłek, a są niskokaloryczne. I tak, jeśli zastanawiam się, jak schudnąć i finalnie postanawiam, że chcę schudnąć, w mojej dotychczasowej diecie 2 posiłki zastępuję koktajlami Vi. Po prostu mieszam proszek z mlekiem, jogurtem naturalnym lub wodą, opcjonalnie dodaję owoce i wszystko mieszam lub miksuję. Proste, prawda? Łatwe, szybkie w przygotowaniu, smaczne i zdrowe, a na dodatek odchudzające. Czego chcieć więcej?

Warto wspomnieć, że produkty Body by Vi są również w pełni naturalne, tzn. powstały z naturalnych składników.

Koktajle Body by Vi – dla kogo? Po pierwsze dla osób, które zastanawiają się, jak schudnąć. Po drugie dla osób, które chcą budować masę mięśniową, a po trzecie dla tych, którzy żyją aktywnie, uprawiają sport i potrzebują suplementacji.

Skąd wziąć takie produkty? Też proste: wszystko odbywa się za pośrednictwem promotorów Vi przez internet! Polecamy!