sklep z oświetleniem warszawa

Co daje nam oświetlenie?

Co daje człowiekowi światło? Odpowiedź jest banalnie prosta: życie! Bez światła nie byłoby żadnego życia na ziemi. Bez światła nie mogą rosnąć rośliny, nie mogą też żyć zwierzęta. To ta prostsza, ale fundamentalna część odpowiedzi.

sklep z oświetleniem warszawa

Co poza tym daje nam oświetlenie? I tutaj wchodzimy w kwestie estetyczne, a dokładnie w rejony zwane aranżacja wnętrz, projektowanie wnętrz czy dobór oświetlenia. Odpowiednio dobrane oświetlenie podkreśla klimat wnętrza i jego walory, ale jednocześnie jest funkcjonalne. Bo po co nam piękna lampa do salonu, przy której nie możemy poczytać gazety czy książki? Po co kunsztowne kinkiety w przedpokoju, jeśli nie możemy przy ich świetle zawiązać butów czy znaleźć torebki.

Połączenie walorów estetycznych i praktycznych to podstawowa zasada w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Projektowanie oświetlenia, aranżacja oświetlenia i dobór oświetlenia podlegają tej samej regule. Ani o estetyce ani o funkcjonalności nie powinniśmy zapominać, dobierając oświetlenie do domu czy mieszkania.

Wynajem autokarów Warszawa