aranżacje salonu

Aranżacja salonu – dobry projekt

aranżacje salonuProjektowanie wnętrz to nie lada sztuka. Szczególnie, że na rynku dostępne jest tak wiele rozwiązań na wyposażenie wnętrz.

Aranżacje wnętrz salonów

Aranżacje wnętrz salonów  są szczególnie trudne, ponieważ zwykle jest to strefa wielofunkcyjna. Salon jest miejscem pobytu domowników, ale też pełni funkcję reprezentacyjną. Często zastanawiamy się, czy powinien tu stać telewizor. Nie, nie powinien, ale z drugiej strony to wygodne mieć telewizor w salonie.

Postawić go na jakimś meblu czy zawiesić na ścianie? Tak czy inaczej nie będzie wyglądał zbyt reprezentacyjnie…

Ale jest rozwiązanie na aranżacje wnętrz na dodatek piękne i praktyczne. Telewizor, którego nie widać. Jest to telewizor ukryty za grafitowym lustrem (graphite mirror tv lub inaczej magic mirror). Magiczne lustro, które zmienia się w ekran telewizyjny, kiedy pstrykniemy pilotem. A potem po wyłączeniu telewizora staje znów się zwykłym lustrem, na którym nie widać śladu ekranu. Czy to magia? Nie, nie zupełnie. To nowoczesna technologia w Polsce jeszcze mało znana, ale na świecie już dość popularna z uwagi na swoją funkcjonalność i różnorodność zastosowań w projektowaniu wnętrz. Miejmy nadzieję, że wkrótce mirror tv wkroczy szeroko na polskie salony.

 

 

Dodaj komentarz