Kwiaty w Twoim domu

Kwiecień – z czym kojarzy się nazwa tego miesiąca? Oczywiście, że z kwiatami, kwitnieniem drzew, zielenią, pięknymi zapachami, pierwszymi burzami… Czyli wiosna, wiosna idzie przez świat!

Co czynią kwiaty w naszym domu? Przynoszą nam szczęście! I to w każdym aspekcie…

Po pierwsze…

kwiaty w domuJuż od początku marca kwiaciarnie kuszą nas pięknymi kompozycjami wiosennych kwiatów do wystroju naszych wnętrz. Kompozycje te mają różne formy: w koszyczkach, bukiecikach, ozdobnych doniczkach, prostych glinianych donicach – w zależności od stylu, w jakim urządzony jest dom, każdy znajdzie coś pasującego do swojego wnętrza. Miło jest postawić kwiaty gdzieś w salonie, sypialni lub jadalni, aby poprawiały nam nastrój.

Po drugie…

kwiaty w domuZapach wiosennych kwiatów jest oszałamiający. Trzy dorodne hiacynty postawione w salonie zapewnią nam aromat w całym domu. To również wpływa na nasz nastrój. Ale uwaga: zbyt silny zapach kwiatów może być przyczyną gorszego samopoczucia i bólów głowy – szczególnie u dzieci.

 

Po trzecie…

kwiaty w domuKwiaty pasują do każdego wnętrza, nawet minimalistycznego. Wystarczy dobrać dobrze rodzaj kwiatów, np. dostojne kalie będą pięknie wyglądały w monochromatycznym salonie, z kolei kolorowa kompozycja wiosennych kwiatów postawiona w kuchni sprawi, że będzie nam się chciało żyć!

Bo w końcu kwiaty pasują do każdego wnętrza!

Dodaj komentarz