fotel lampa

Jak fajnie wyposażyć wnętrze?

Każdy, kto urządza dom czy mieszkanie zadaje sobie to pytanie. Co zrobić, abyśmy dobrze się czuli w swoim domu i abyśmy z przyjemnością do niego wracali, siadali na kanapie i naprawdę mogli wypocząć?

Kiedy zastanawiamy się nad aranżacją naszego mieszkania, często przeglądamy katalogi, galerie zdjęć w intenecie czy chodzimy po sklepach (stacjonarnych czy też ostatnio coraz częściej internetowych). Podobają nam się różne style, czasem wręcz sprzeczne ze sobą. Jednego dnia chcielibyśmy mieć klasyczne wnętrze z antykami,  innego dnia romantyczne, innego glamour, a jeszcze kolejnego super nowoczesne. W końcu na coś się decydujemy. Urządzamy wnętrze i …. musimy w nim mieszkać – przynajmniej przez jakiś czas…

Co o tym sądzą projektanci wnętrz?
Podobają nam się różne style, a więc nie jesteśmy zdecydowanie zdeklarowanymi zwolennikami jednego stylu, projektanci zalecają umiar. Co to znaczy? Oznacza to zalecenie, aby nie popadać w skrajności, tzn. zdecydować się na wnętrze umiarkowanie nowoczesne – w miarę uniwersalne, aby w razie zmiany upodobań móc je przearanżować nie wielkim kosztem, np. przy pomocy dodatków.

To chyba rozsądna rada, tak myślę…

Dodaj komentarz