pakiety wykończeniowe

Aranżacja wnętrz a brak czasu?

Kto kupuje nowe mieszkania czy buduje domy? Najczęściej osoby ze sporymi zasobami finansowymi lub perspektywami na sprawną spłatę kredytu, czyli zwykle są to osoby, które dużo pracują, a więc mają mało czasu. A jak wiadomo, aranżacja wnętrz, nie mówiąc już o dopilnowaniu budowy w przypadku domu, potrafi pochłaniać ogromne ilości czasu.

Co w takim przypadku zrobić, kiedy nie ma czasu na bieganie po sklepach i oglądanie każdej najdrobniejszej rzeczy, a już o pilnowaniu ekip remontowo-budowlanych nie wspominając?

Ostatnio przeczytałam ciekawy artykuł, w którym opisana jest właśnie taka sytuacja. Artykuł mówi o pakietach wykończeniowych, przedstawia zalety tego rozwiązania oraz sposób, w jaki usługa ta jest realizowana.

Krótko mówiąc, idziemy do firmy oferującej pakiety wykończeniowe, spotykamy się z projektantem wnętrz i omawiamy nasze potrzeby i oczekiwania. Następnie projektant opracowuje dla nas projekt razem z zestawieniem materiałów potrzebnych do jego realizacji. Materiały wykończeniowe wybieramy z katalogu materiałów dostępnych za określoną stawkę za 1 m2 realizacji. Potem projektant nadzoruje cały proces budowlany. Odbieramy wykończone piękne wnętrza i rozliczamy się z firmą. Proste, prawda?

Moim zdaniem, super pomysł, ponieważ decydując się na jakiś pakiet wykończeniowy możemy wybierać materiały w jego ramach, ale z góry wiemy, ile finalnie zapłacimy za całość realizacji. To naprawdę dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu! Zresztą przeczytajcie sami na: http://obrzezna-online.pl/warszawa-sluzewiec/galerie-venis-prezentuja-pakiety-wykonczeniowe/

Dodaj komentarz